קו ישיר  052-8978497  | קו משרדי 09-9744472

נוסד ב-1977

תרגום כל השפות

פרילנסרים מכל רחבי העולם
מומחים מתרגמים את המסמך שלך מכל שפה לכל שפה.

אנחנו נמצאים בקשר עם מאות מתרגמים פרילנסרים בכל רחבי העולם. הדבר מאפשר לנו לא רק לתרגם מכל שפה לכל שפה אחרת, אלא גם לבחור עבורך את המתרגם הספציפי המתאים ביותר לבצע את התרגום לשביעות רצונך המלאה מאיכות התרגום ומהאופן שהוא מייצג את המסר שלך כך שיתאים למקום של שפת היעד.

החשיבות של מתרגם מקומי
הוא יכול לייצג את המסר שלך לקוראים בשפה הזרה תוך שימוש בשפה ובסגנון שהם ישתמשו בהם בעצמם.
רק מתרגם מומחה שמתרגם לשפת האם שלו יכול לתרגם מסמך בסגנון ובשפה המתאימים תוך שימוש במילים ובביטויים הכי נוחים להבנה עבור הקוראים, משום שהם מקבלים את התחושה שהמסר שלך נכתב במקור בשפה שלהם.

דקויות במשמעות המילים והביטויים
בכל שפה יש ביטויים, אמרות ועגה המאפיינים אותה. כמו כן, בכל שפה יש לעתים קרובות מילים ודרכים ספורות או רבות להביע רעיון. במקרה כזה, רק מתרגם לשפת האם שלו, שמשתמש בשפה מדי יום, יכיר על בוריין את הדקויות בין המשמעויות של מילים וביטויים ולכן רק הוא יוכל לבחור את המילה והביטוי המתאימים ביותר כדי להביע כראוי את רעיונותיך.

אנחנו לא מוגבלים רק למתרגמים ספורים של שפות שונות העובדים במשרדי החברה. כל העולם עומד לרשותנו כדי לבחור את המתרגם המתאים ביותר לביצוע התרגום שלך. 

© 2016 by A.Hirschowitz. All rights reserved to A. Hirschowitz

I thank Upside Down Marketing Solutions for the wonderful design of this website, and I especially thank CEO Shay Gavriely for the outstandingly good service and help he has given me.

Alec Hirschowitz, CEO of TIRGUM

This website was created by UpSideDown Marketing Solutions